25648
<h1>Wykaz numerów wewnętrznych </h1><div style="text-align: right;"><aside madkom-actionbuttons class="mkModule" data-module="actionBtns" data-forward="true"data-reply="false"data-print="true"data-xml="true"data-pdf="true"data-contact-form-id="null"></aside> </div><div style="text-align: left;"> </div><div style="text-align: left;"><p>-</p>
<table border="1" cellspacing="0" align="center">
<tbody>
<tr bgcolor="#003399"><th width="30%"><span style="color: #ffffff;">Wydział/Komórka</span></th><th width="40%"><span style="color: #ffffff;">Pracownicy</span></th><th><span style="color: #ffffff;">Nr wew.</span></th><th width="20%"><span style="color: #ffffff;">Szczegóły</span></th></tr>
<tr>
<td rowspan="2" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Sekretariat</span></td>
<td rowspan="2">- Anstazja Głuch<br>- Anna Salwerowicz<br>- Izabela Bubiec</td>
<td align="center"><strong>19, 20</strong></td>
<td>Połączenia ze Starostą i Wicestarostą</td>
</tr>
<tr>
<td align="center"><strong>21</strong></td>
<td><strong>FAX</strong></td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział komunikacji</span></td>
<td>
<p>- Anna Zabieglik<br>- Patrycja Jeżewska<br>- Dominika Stolarek</p>
</td>
<td align="center"><strong>22</strong></td>
<td>Wydawanie praw jazdy</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział organizacyjny</span></td>
<td>
<p>- Monika Zawadzka</p>
</td>
<td align="center"><strong>23</strong></td>
<td>Kadry</td>
</tr>
<tr>
<td rowspan="2" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;"><span style="color: #ffffff;">Wydział promocji i kultury</span></span></td>
<td>-</td>
<td align="center">
<p><strong>24</strong></p>
</td>
<td>kierownik</td>
</tr>
<tr>
<td>
<p>- Jarosław Bednarski<br>- Mariusz Jędrusiński<br>- Aleksandra Świercz</p>
</td>
<td style="text-align: center;"><strong>26</strong></td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td rowspan="2" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział finansowy</span></td>
<td>- Ewa Białecka</td>
<td align="center"><strong>25</strong></td>
<td>Skarbnik</td>
</tr>
<tr>
<td>- Danuta Młodawska</td>
<td align="center"><strong>27</strong></td>
<td>Kasa</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Ewidencja gruntów i budynków</span></td>
<td>- Józefa Kucper<br>- Barbara Leśniewska</td>
<td align="center"><strong>28</strong></td>
<td>m. i gm. Przysucha,<br>gm. Odrzywół,<br>gm. Borkowice,<br>gm. Gielniów</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział finansowy</span></td>
<td>- Magdalena Cieślikowska - kierownik<br>- Dorota Socha<br>- Renata Tamioła<br>- Iwona Kwiatkowska<br>- Agnieszka Ciecierska</td>
<td align="center"><strong>29</strong></td>
<td>Księgowość, Płace</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział architektury i budownictwa</span></td>
<td>
<p>- Stanisław Kądziela<br>- Adam Maciejczak<br>- Kinga Kowalczyk<br>- Dominika Cieślikowska</p>
</td>
<td align="center">
<p><strong>30</strong></p>
<p><strong>71</strong></p>
</td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Sala konferencyjna</span></td>
<td align="center">-</td>
<td align="center"><strong>31</strong></td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Ewidencja gruntów i budynków</span></td>
<td>- Kazimierz Grudziecki<br>- Paulina Jędrzejczak<br>- Jowita Gawin</td>
<td align="center"><strong>32</strong></td>
<td>gm. Wieniawa,<br>gm. Rusinów,<br>gm. Klwów</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział edukacji<br></span></td>
<td>- Luiza Kozłowska</td>
<td align="center"><strong>36</strong></td>
<td>kierownik</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział ochrony środowiska i rolnictwa<br></span></td>
<td>
<p>- Dorota Juszczyńska - kierownik<br>- Miłosz Będkowski<br>- Anna Szczepaniak<br>- Wojciech Stępień<br>- Krzysztof Zając</p>
</td>
<td align="center">
<p><strong>37</strong></p>
<p><strong>69</strong></p>
</td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział organizacyjny</span></td>
<td>- Łukasz Pawlikowski<br>- Ryszard Lerka</td>
<td rowspan="2" align="center"><strong>38</strong></td>
<td>
<p>-<br>Rzecznik Konsumentów</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział zarządzania kryzysowego i spraw obywatelskich</span></td>
<td>- Bożena Dyl</td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział organizacyjny</span></td>
<td>
<p>- Agnieszka Kumek<br>- Krzysztof Wochniak</p>
</td>
<td align="center"><strong>39</strong></td>
<td>
<p>Obsługa Rady<br>Przewodniczący Rady Powiatu</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział rozwoju lokalnego<br></span></td>
<td>
<p>- Zbigniew Kwiatkowski - kierownik<br>- Dagmara Kloczkowska<br>- Magdalena Wojtunik</p>
</td>
<td align="center">
<p><strong>68</strong></p>
<p><strong>40<br></strong></p>
</td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział organizacyjny</span></td>
<td>- Marta Zbrowska</td>
<td align="center"><strong>41</strong></td>
<td>Sekretarz</td>
</tr>
<tr>
<td rowspan="2" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział geodezji, kartografii i katastru</span> </td>
<td>
<p>- Małgorzata Ambrozińska<br>- Izabela Stefańczyk<br>- Klaudia Jasińska<br>- Karolina Barszcz</p>
</td>
<td align="center"><strong>43</strong></td>
<td>Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej</td>
</tr>
<tr>
<td>- Magdalena Kobalczyk</td>
<td align="center"><strong>44</strong></td>
<td>Geodeta Powiatowy</td>
</tr>
<tr>
<td rowspan="2" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział nieruchomości</span> </td>
<td>- Katarzyna Fokt<br>- Milena Wrzesień</td>
<td align="center"><strong>45</strong></td>
<td>
<p><br><br></p>
</td>
</tr>
<tr>
<td>- Marzena Drab - Warchoł</td>
<td align="center"><strong>46</strong></td>
<td> </td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział zarządzania kryzysowego i spraw obywatelskich</span></td>
<td>
<p>- Marta Będkowska<br>- Agnieszka Krajewska</p>
</td>
<td align="center"><strong>47</strong></td>
<td>PCZK</td>
</tr>
<tr>
<td rowspan="4" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział komunikacji</span></td>
<td>- Marcin Miros</td>
<td align="center"><strong>48</strong></td>
<td>kierownik</td>
</tr>
<tr>
<td>-</td>
<td align="center"><strong>49</strong></td>
<td rowspan="3">Rejestracja pojazdów</td>
</tr>
<tr>
<td>- Brenadetta Moskwa</td>
<td rowspan="2" align="center"><strong>50</strong></td>
</tr>
<tr>
<td>
<p>- Wioleta Dębska<br>- Daniel Snopek<br>- Piotr Suder</p>
</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;"> </span></td>
<td> </td>
<td align="center"><strong>53</strong></td>
<td>-</td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział architektury i budownictwa</span></td>
<td>- Bernadeta Tomczyk</td>
<td align="center"><strong>58</strong></td>
<td>kierownik</td>
</tr>
<tr>
<td rowspan="2" bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział zamówień publicznych<br></span></td>
<td>
<p>- Grzegorz Borycki</p>
</td>
<td align="center"><strong>67</strong></td>
<td>kierownik</td>
</tr>
<tr>
<td>- Magdalena Baca<br>- Anna Osuchowska</td>
<td style="text-align: center;"><strong>70</strong></td>
<td> </td>
</tr>
<tr>
<td bgcolor="#003399"><span style="color: #ffffff;">Wydział transportu</span></td>
<td>
<p>- Martyna Seta<br>- Aneta Urban</p>
</td>
<td>
<p style="text-align: center;"><strong>66</strong></p>
</td>
<td>kierownik<br><br></td>
</tr>
</tbody>
</table> </div>
25648
25648
Wykaz numerów wewnętrznych
46
Starostwo Powiatowe w Przysusze
258
Łukasz Pawlikowski
48 675 55 15 w.38
Starostwo Powiatowe w Przysusze, Wydział Organizacyjny
Marta Zbrowska
2006-10-10 11:42:02
2023-09-07 10:05:02
2023-09-07 10:05:02
Brak danych
Brak danych
Brak danych
1764
16290
false
0
true
true
-
Wydział/KomórkaPracownicyNr wew.Szczegóły
Sekretariat
- Anstazja Głuch- Anna Salwerowicz- Izabela Bubiec
19, 20
Połączenia ze Starostą i Wicestarostą
21
FAX
Wydział komunikacji
- Anna Zabieglik- Patrycja Jeżewska- Dominika Stolarek
22
Wydawanie praw jazdy
Wydział organizacyjny
- Monika...