Wykaz numerów wewnętrznych 

 

 

Wydział/KomórkaPracownicyNr wew.Szczegóły
Sekretariat - Anstazja Głuch
- Anna Kędzierska
19, 20 Połączenia ze Starostą i Wicestarostą
21 FAX
Wydział komunikacji - Anna Zabieglik
- Daniel Snopek
22 Wydawanie praw jazdy
Wydział organizacyjny

- Wiesława Noga
- Agnieszka Kumek

23 Kadry
Obsługa Rady
Wydział promocji i kultury - Marta Zbrowska

24

kierownik

- Jarosław Bednarski
- Mariusz Jędrusiński

26 -
Wydział finansowy - Ewa Białecka 25 Skarbnik
- Dorota Widawska 27 Kasa
Ewidencja gruntów i budynków - Jolanta Kożuszek
- Józefa Kucper
28 m. i gm. Przysucha,
gm. Odrzywół,
gm. Borkowice,
gm. Gielniów
Wydział finansowy - Magdalena Cieślikowska - kierownik
- Janina Kwaśniewska
- Dorota Socha
- Renata Tamioła
- Izabela Wieprzycka
29 Księgowość, Płace
Wydział architektury i budownictwa

- Agnieszka Zioło
- Stanisław Kądziela
- Zygmunt Kapusta
- Bernadeta Tomczyk
- Adam Maciejczak

30 -
Sala konferencyjna - 31 -
Ewidencja gruntów i budynków - Kazimierz Grudziecki
- Paulina Jędrzejczak
32 gm. Wieniawa,
gm. Rusinów,
gm. Klwów
Wydział edukacji
- Luiza Kozłowska 36 kierownik
Wydział ochrony środowiska i rolnictwa
- Dorota Juszczyńska - kierownik
- Miłosz Będkowski
- Wojciech Stępień
- Krzysztof Zając
37 -
Wydział organizacyjny - Łukasz Pawlikowski
- Ryszard Lerka
38

-
Rzecznik Konsumentów

Wydział organizacyjny - Krzysztof Wochniak 39 Przewodniczący Rady Powiatu
Wydział rozwoju lokalnego

- Zbigniew Kwiatkowski - kierownik
- Dagmara Kloczkowska
- Piotr Suder
- Aneta Urban

40 -
Wydział organizacyjny - Anna Sosińska-Paskova Radca prawny
Wydział organizacyjny - Elżbieta Nielipińska 41 Sekretarz
Wydział geodezji, kartografii i katastru 

- Małgorzata Ambrozińska
- Magdalena Kobalczyk
- Izabela Stefańczyk
- Klaudia Dwornik
- Barbara Dziakiewicz

43 Powiatowy Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej
- Danuta Wojcieszczyk 44 Geodeta Powiatowy
- Maja Janas 45 Nieruchomości Skarbu Państwa
- 46  
Wydział zarządzania kryzysowego i spraw obywatelskich

- Marta Będkowska
- Bożena Dyl

47 PCZK
Wydział komunikacji - Marcin Miros 48 kierownik
- 49 Rejestracja pojazdów
- Brenadetta Moskwa 50
- Wioleta Dębska
- Iwona Kwiatkowska
    53 -
Wydział architektury i budownictwa - Krzysztof Sasal 58 kierownik
Wydział zamówień publicznych

- Halina Wrzesień

66 Zamówienia Publiczne, przetargi
- Grzegorz Borycki 67 kierownik
Wydział transportu - Martyna Seta  
 


Liczba odwiedzin : 5905
Podmiot udostępniający informację : Starostwo Powiatowe w Przysusze
Osoba wprowadzająca informację : Łukasz Pawlikowski
Osoba odpowiedzialna za informację : Łukasz Pawlikowski
Czas wytworzenia: 2006-10-10 11:42:02
Czas publikacji: 2018-11-20 09:59:26
Data przeniesienia do archiwum: Brak