Wykaz adresów e-mail 

 

 

Nadal funkcjonują skrzynki wydziałowe i pozostałe adresy e-mail
Adres e-mailImię i nazwisko pracownikaFunkcja/Wydział
marian.niemirski@powiatprzysuski.eu Marian Niemirski Starosta
tomasz.matlakiewicz@powiatprzysuski.eu Tomasz Matlakiewicz Wicestarosta
elzbieta.nielipinska@powiatprzysuski.eu Elżbieta Nielipińska Sekretarz
ewa.bialecka@powiatprzysuski.eu Ewa Białecka Skarbnik
akumek@powiatprzysuski.eu Agnieszka Kumek Wydział organizacyjny - Obsługa Rady Powiatu
wieslawa.noga@powiatprzysuski.eu Wiesława Noga Wydział organizacyjny - Sprawy kadrowe
anastazja.gluch@powiatprzysuski.eu Anastazja Głuch Sekretariat Starostwa
anna.kedzierska@powiatprzysuski.eu Anna Kędzierska
lukasz.pawlikowski@powiatprzysuski.eu Łukasz Pawlikowski Wydział organizacyjny
ryszard.lerka@powiatprzysuski.eu Ryszard Lerka Wydział organizacyjny, Rzecznik Konsumentów
magdalena.cieslikowska@powiatprzysuski.eu Magdalena Cieślikowska Kierownik Wydziału finansowego
dorota.socha@powiatprzysuski.eu Dorota Socha Wydział finansowy
janina.kwasniewska@powiatprzysuski.eu Janina Kwaśniewska
izabela.wieprzycka@powiatprzysuski.eu Izabela Wieprzycka
dorota.widawska@powiatprzysuski.eu Dorota Widawska
krzysztof.sasal@powiatprzysuski.eu Krzysztof Sasal Kierownik Wydziału architektury i budownictwa
stanislaw.kadziela@powiatprzysuski.eu Stanislaw Kądziela Wydział architektury i budownictwa
agnieszka.ziolo@powiatprzysuski.eu Agnieszka Zioło
zygmunt.kapusta@powiatprzysuski.eu Zygmunt Kapusta
bernadeta.tomczyk@powiatprzysuski.eu Bernadeta Tomczyk
amaciejczak@powiatprzysuski.eu Adam Maciejczak
luiza.kozlowska@powiatprzysuski.eu Luiza Kozłowska Kierownik Wydziału edukacji
jaroslaw.bednarski@powiatprzysuski.eu Jarosław Bednarski

 

Wydział promocji i kultury

 

Kierownik Wydziału

mjedrusinski@powiatprzysuski.eu Mariusz Jędrusiński
marta.zbrowska@powiatprzysuski.eu Marta Zbrowska
danuta.wojcieszczyk@powiatprzysuski.eu Danuta Wojcieszczyk Geodeta Powiatowy
mjanas@powiatprzysuski.eu Maja Janas Nieruchomości Skarbu Państwa
kazimierz.grudziecki@powiatprzysuski.eu Kazimierz Grudziecki Wydział geodezji, kartografii i katastru
jolanta.kozuszek@powiatprzysuski.eu Jolanta Kożuszek Wydział geodezji, kartografii i katastru - ewidencja gruntów i budynków: Potworów, Odrzywół, Borkowice
jozefa.kucper@powiatprzysuski.eu Józefa Kucper

Wydział geodezji, kartografii i katastru - ewidencja gruntów i budynków: miasto i gmina Przysucha, Gielniów

pjedrzejczak@powiatprzysuski.eu Paulina Jędrzejczak Wydział geodezji, kartografii i katastru - ewidencja gruntów i budynków: Klwów, Rusinów, Wieniawa
magdalena.kobalczyk@powiatprzysuski.eu Magdalena Kobalczyk Wydział geodezji, kartografii i katastru - ośrodek dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
malgorzata.ambrozinska@powiatprzysuski.eu Małgorzata Ambrozińska
izabela.stefanczyk@powiatprzysuski.eu Izabela Stefańczyk
kdwornik@powiatprzysuski.eu Klaudia Dwornik
bdziakiewicz@powiatprzysuski.eu Barbara Dziakiewicz
marcin.miros@powiatprzysuski.eu Marcin Miros Kierownik Wydziału komunikacji
bernadeta.moskwa@powiatprzysuski.eu Bernateta Moskwa Wydział komunikacji - rejestracja pojazdów
wioleta.debska@powiatprzysuski.eu Wioleta Dębska
anna.zabieglik@powiatprzysuski.eu Anna Zabieglik Wydział komunikacji - prawa jazdy
dorota.juszczynska@powiatprzysuski.eu Dorota Juszczyńska Kierownik Wydziału ochrony środowiska i rolnictwa
krzysztof.zajac@powiatprzysuski.eu Krzysztof Zając Wydział ochrony środowiska i rolnictwa
wojciech.stepien@powiatprzysuski.eu Wojciech Stępień
mbedkowski@powiatprzysuski.eu Miłosz Będkowski
grzegorz.borycki@powiatprzysuski.eu Grzegorz Borycki Kierownik Wydziału zamówień publicznych
halina.wrzesien@powiatprzysuski.eu Halina Wrzesień Wydział zamówień publicznych - przetargi
martyna.seta@powiatprzysuski.eu Martyna Seta Wydział transportu
zbigniew.kwiatkowski@powiatprzysuski.eu Zbigniew Kwiatkowski Kierownik Wydziału rozwoju lokalnego
dkloczkowska@powiatprzysuski.eu Dagmara Kloczkowska

Wydział rozwoju lokalnego

psuder@powiatprzysuski.eu Piotr Suder
aneta.urban@powiatprzysuski.eu Aneta Urban
anna.sosinska@powiatprzysuski.eu Anna Sosińska- Paskova Wydział organizacyjny - radca prawny
marta.bedkowska@powiatprzysuski.eu Marta Będkowska Wydział zarządzania kryzysowego i spraw obywatelskich
bozena.dyl@powiatprzysuski.eu Bożena Dyl
 


Liczba odwiedzin : 3388
Podmiot udostępniający informację : Starostwo Powiatowe w Przysusze
Osoba wprowadzająca informację : Łukasz Pawlikowski
Osoba odpowiedzialna za informację : Łukasz Pawlikowski
Czas wytworzenia: 2008-04-04 12:13:26
Czas publikacji: 2018-03-08 13:30:03
Data przeniesienia do archiwum: Brak
Do góry